FANDOM


HPIM4673

Łowcy z Anfanu. Kemock 847 rok (LARP 21.05.2005).

DSC02430

Łowcy z Anfanu. Kemock, 846 rok (LARP 14.11.2004).

Łowcy z Anfanu są frakcją w świecie "Zardzewiałego Topora". Są to zwiadowcy królestwa Anfanu w Kemocku, którzy działają tam, aby zapewnić swoim władcom dostęp do mithrilu. Łowcy używają najczęściej długich mieczy i łuków. Wolą walkę podjazdową i "harcowanie" niż starcie czołowe z przeciwnikiem.

Postępowanie w razie spotkania

Łowcy są zazwyczaj przyjaźnie nastawieni do wszystkich "ludzkich" frakcji (poza Imeshią) i będą się starali zawiązywać przymierza i pomagać napotkanym podróżnym. Możesz czuć się prawie (powiadam prawie) bezpiecznie w ich otoczeniu.

Odgrywanie łowcy

Łowcy są w Kemocku by utrzymać swoje szlaki handlowe do i z królestwa. Będą się starać, aby mithril wciąż płynął do Anfanu. Jako, że ich królestwo znajduje się w wojnie z Imeshią, postarają się, aby ci nie dostali ani grama magicznego metalu. Jako, że łowcy rekrutują się z nihilickich mieszkańców Tullmoru, to są w bliskich kontaktach z leśnym ludem - swoim sprzymierzeńcem.

Ciekawostki

  • Frakcję stworzył Trzmiel, były nihilita.
  • Opis Łowców był najczęsciej odrzucanym przez Białą Radę. Ta nie zostawiła słuchej nitki na propozycjach Trzmiela.
  • Przez Łowców i gildie tzw. "drugiego wysypu", do końca istnienia systemu gildiowego na LARP ZT, nie można było tworzyć nowej gildii, jeśli nie było się na przynajmniej trzech LARPach.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.